Переможців визначено! 

Image title

Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей» у Національному природному парку «Мале Полісся» тривав у період, з 9 вересня по 15 листопада цього року. За цей час у ньому взяли участь 267 учнів із 34-х навчальних закладів регіону, котрі в загальному надіслали до Парку 283 роботи.

Відповідно до «Положення про конкурс» роботи поділялися на три номінації:

  • номінація «Малюнок та плакат» - надійшло 166 робіт;
  • номінація «Композиція та аплікація» - надійшло 64 роботи;
  • номінація «Фотошедевр» - надійшло 53 роботи;

В Ізяславському районі взяли участь такі навчальні заклади:

Христівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Ізяславський НВК №5, Ізяславський Будинок творчості дітей та юнацтва, Ізяславський НВК №7, Ізяславська дитяча школа мистецтв, Ізяславський НВК №2, Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Щуровецький НВК, Михлянська ЗОШ/вечірні класи, Білівський НВК "ЗОШ I-III - дитячий садок", Ріпківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - д/с", Ізяславська ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім. Кобернюка, Клубівський ліцей імені Олега Довгого, Ізяславський НВК №6, Радошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 У Славутському районі взяли участь такі навчальні заклади: Іванівський НВК, Опорний заклад Берездівський ліцей, Лисиченський НВК, Старокривинський НВК, НВК"СЗОШ, ліцей "Успіх" м . Славута, НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст." м . Славута, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м . Славута, Славутський дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи, Славутський Будинок дитячої творчості, Ганнопільський НВК, Дяківська гімназія, Крупецький ліцей, Малоправутинський ліцей, Головлівський НВК, Горицький ліцей, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" №5 м. Славути.

При оцінюванні отриманих робіт було враховано наступні критеріїї:

- дотримання зазначеної тематики та глибини її розкриття;

- гармонія та цілісність композиції;

- нестандартність та образність;

- охайність.

За результами роботи конкурсного журі було обрано наступних переможців конкурсу «Природа Малого Полісся очима дітей»:

НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК ТА ПЛАКАТ»

Гончарук Аліна – 8 клас

Михлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів /вечірні класи

Керівник: Васильчук Н. М.

Бузинацька Анастасія – 8-А

Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука

Керівник: Астапенко І. А.

Степанюк Анна - 10 клас

Радошівська загальноосвітньоя школа I-III ступенів

Керівник: Личик А. Л.

НОМІНАЦІЯ «ФОТОШЕДЕВР»

Кондратюк Валерія – 7 клас

Дяківська гімназія Славутського району Хмельницької області

Савчук Марія – 10-А клас

Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Керівник: Притульська Н. В.

НОМІНАЦІЯ «КОМПОЗИЦІЯ ТА АПЛІКАЦІЯ»

Мартинюк Дарія – 10-А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Славути

Керівник: Томащук Т.П.

Фіялко Рената – 7 клас

Ізяславський районний Будинк творчості дітей та юнацтва

Керівник: Фіялко О. В.    

Також, рішенням конкурсного журі кращою роботою серед наймолодших учасників визнано:

Барабаш Максим – 1-А клас

Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей "Успіх"

Керівник: Шевчук  І. В.

Кращі роботи будуть відзначені подяками та заохочувальними призами, а переможці грамотами й подарунками від Національного природного парку «Мале Полісся».

Усі навчальні заклади котрі приймали участь у конкурсі буде відзначено подяками.

 Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності усім учасникам конкурсу, котрі прийняли в ньому активну участь, розкрили свої таланти й продемонстрували любов до природи.