×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20150703

Колегія Хмельницького ОУЛМГ

першоджерело

Image title

3.07.2015 Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства з наступним порядком денним:

1.Про стан бухгалтерського обліку, достовірність звітності та стан дебіторської і кредиторської заборгованості на підприємствах управління.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу – головний бухгалтер Роля Л. В.

2.Про використання лісів підприємств управління на умовах довгострокового тимчасового користування.

Перший заступник начальника управління Хоптинець В. М.


3.Різне.

3.1.Про цінову політику на дрова паливні для населення, організацій та соціальної сфери.

Заступник начальника управління Семенець О.П.

3.2.Про поставки підприємствами управління в зону проведення антитерористичної операції лісопродукції для будівництва фортифікаційних споруд

Заступник начальника управління Колесник В. Г.

3.3.Про хід будівництва лісових автомобільних доріг підприємствами управління.

Заступник начальника управління Колесник В.Г.

Відкриваючи засідання, начальник управління В.М.Лісовий доповів про хід червневої колегії Державного агентства лісових ресурсів; детально зупинився на виступі міністра АПК Олексія Михайловича Павленка, який зажадав поліпшити роботу лісової галузі, здійснивши її системне реформування. Міністр наголосив на першочерговості поставок деревини в зону АТО та подякував за допомогу. Слід чітко і якісно виконувати весь комплекс лісогосподарських робіт, посилити захист лісу від пожеж. В.М.Лісовий повідомив також, що Голова Держагентства лісових ресурсів Олександр Петрович Ковальчук поставив на колегії ряд першочергових завдань перед лісівниками, перш за все посилення виконавської дисципліни, збереження державної власності, прозорості в закупках, аукціонах, торгах та інших важливих питаннях життєдіяльності лісової галузі.

Про стан бухгалтерського обліку та достовірність звітності на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства проінформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу – головний бухгалтер Людмила Роля. Вона детально зупинилася на кадровому забезпеченні та рівні освіти бухгалтерських служб підвідомчих підприємств і на оснащенні служб сучасним комп»ютерним обладнанням. Проаналізувала ефективність використання власних коштів і структуру заборгованості, а також достовірність звітності.

Доповідаючи, як використовуються ліси підприємств галузі на умовах довгострокового тимчасового користування, перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець зазначив, що Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, відповідно до розпоряджень обласної державної адміністрації надано в тимчасове довгострокове користування для використання в рекреаційних цілях 19 лісових земельних ділянок загальною площею 30,64 га. Надано лісові земельні ділянки у відповідності до наказів, а договори укладено між підприємством та тимчасовим лісокористувачем.

За період з січня 2014 по червень 2015 рр. підприємствами здійснено 17 перевірок дотримання умов договорів довгострокового користування в лісах, наданих в постійне користування. Виявлено наступні недоліки: засмічення території, встановлення тимчасових споруд без погодження, використання ділянки не за цільовим призначенням. По даних порушеннях складені приписи і направлені листи- попередження, Також ініціюється скасування договорів.

Разом з тим варто наголосити, що позитивний досвід використання земельних ділянок свідчить про те, що при дотриманні правил та рекомендацій, залучивши інвесторів та малий бізнес, можна створити хороші умови для відпочинку й туризму, привести ліси вздовж доріг та біля населених пунктів до належного санітарного стану.

На колегії розглянуто низку інших питань життєдіяльності підприємств. Особлива увага була приділена поставкам лісопродукції в зону проведення антитерористичної операції, будівництву лісових автомобільних доріг, мережа яких постійно розширюється.

Підбиваючи підсумки колегії, начальник управління Віталій Лісовий звернув увагу керівників підприємств на необхідність неухильного виконання усіх поставлених завдання і взяв їх під особистий контроль.


Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

{gallery}20150703{/gallery}