І знову водно-болотні у центрі уваги 

Image title

У Національному природному парку «Мале Полісся» продовжується відзначення важливого екологічного свята – Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Нагадуємо, що ця важлива подія відзначається світовою спільнотою щорічно ще із 1971 року.

Рамсарська конвенція підкреслює тісний зв’язок між водно-болотними угіддями, водою та людьми. ВБУ є ресурсом, який має велике соціально-економічне, культурне та наукове значення, і їх втрата є непоправною шкодою.

Наразі співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» завітали до Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Славути.

Основною метою зустрічі було відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, підвищення обізнаності щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, їх збереження та відновлення.

Школярів було ознайомлено з різними типами водно-болотних угідь. Діти отримали важливу інформацію про роль та значення води в природі. Дізналися про вразливості природних екосистем та дійшли до спільного висновку щодо необхідності їх охорони.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні заходу вихованцям і адміністрації Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Славути.