На захисті первоцвітів! 

Image title

Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають до себе увагу своєю красою і тим, що це перші розквітлі рослини після довгої зими. На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але, з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей.

З метою популяризації й примноження екологічних знань, виховання дбайливого ставлення до природи та кращій екологічній обізнаності працівники Національного природного парку «Мале Полісся» провели інформаційно-пізнавальне заняття про первоцвіти для учнів Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" № 5 м. Славути.

Під час заняття діти ознайомилися із видовим складом первоцвітів Парку, дізнались про види котрі занесені до Червоної книги України, про те, що зривання, продаж і навіть купівля є злочинами котрі караються великими штрафами.

Краще помилуйтеся ними в природі, а на згадку сфотографуватись чи замалювати, адже вони справді чарівні….

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює вдячність адміністрації та педагогічному колективу Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" № 5 м. Славути за допомогу в організації й проведенні даної зустрічі.

Бережіть красу природи, весняні усмішки рідної землі! Вони справді цього варті!