“Zoocenosis – 2015” 

Image title

Шановні колеги, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує Вас взяти участь у роботі VIІІ Міжнародної наукової конференції “Zoocenosis – 2015” Біорізноманіття та роль тварин в екосистемах (21–23 грудня 2015, Дніпропетровськ, Україна). 

Конференція буде проходити у заочній формі. Тези конференції приймаються в електронній формі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21.12.2015. Вони будуть опубліковані на сайті кафедри зоології та екології Дніпропетровського національного університету та доступними у PDF-форматі на даному сайті. Вартість публікації тез – 25 грн (ПриватБанк, кредитна картка Гуслистого Артема Олександровича, номер картки 4149 4378 3086 8053). Для підтвердження переводу вишліть копію чека. При бажанні Ви можете замовити друкований варіант збірки матеріалів конференції.

Його тираж буде розраховано виходячи з кількості замовлень 23.12.2015, відповідно буде визначено ціну збірки для бажаючих її отримати. Мова тез – англійська, українська або російська. Обсяг – 1–3 сторінки (шрифт 12 пунктів). Можливе включення до складу тез таблиць, рисунки та бібліографія не припускаються. Зразок оформлення – див. останній випуск Zoocenosis–2013. Кращі роботи у вигляді статей можуть бути опубліковані у Віснику Дніпропетровського університету. Біологія, екологія (вимоги до оформлення – див. www.ecology.dp.ua; статті, надіслані до 15 жовтня, будуть опубліковані у 2015 році; статті, надіслані після завершення конференції, будуть публікуватися в № 1 2016).Будемо Вам вдячні за розповсюдження інформації про конференцію серед Ваших колег. 

Із повагою,

Оргкомітет конференції