Всеукраїнська акція «Збережи ялинку» 

УВАГА КОНКУРС!!! 

«Замість ялинки – зимовий букет !!!» 

Image title

Наближається Новий рік, а які ж Новорічні свята без ялинки?! В цей час, зазвичай, люди прикрашають свої оселі ялинками або соснами, але на заміну їм, оселю можна прикрасити оригінальними новорічними композиціями. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни.

З цією метою Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» в період з 07.12.2015 р. до 20.12.2015 р.

Давайте разом створимо новорічні букети, цікаві ялинки з різних підручних засобів (з природного матеріалу, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок та ін…).

Мета конкурсу: схилити відмовитися громадян України від передноворічного вирубування хвойних дерев, виховувати дбайливе ставлення до природи рідного краю.

Умови конкурсу:

  • екологічна спрямованість робіт;
  • доступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);
  • гармонія елементів;
  • міцність, тобто витривалість перестановки, транспортування.

Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Сфотографувати виготовлену роботу у кольоровому форматі А-4 та надіслати на нашу адресу або на електронну пошту, або принести (прислати) до нас готові роботи.

До участі в конкурсі залучаються учні і вчителі загальноосвітніх шкіл та всі охочі регіону.

  • Останній термін подачі конкурсних робіт – 20 грудня 2015 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
  • При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію.

На переможця чекає нагорода!!!

А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезінфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання. Зробіть свій внесок в збереження природи – виростіть ялику самостійно.