Круглий стіл «ІННОВАЦІЇ ТА КРАЩІ РІШЕННЯ ДЛЯ АКТИВНОГО ТА ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ»

Image title

3 лютого 2016 року відбувся круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України» в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації, організований Українською асоціацією активного та екологічного туризму та Управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

В круглому столі взяли участь громадські організації, спортивно-туристичні клуби, національні природні парки, садиби зеленого туризму, об’єкти активного відпочинку, науковці, засоби масової інформації, представники структурних підрозділів з питань туризму місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та всі зацікавлені з м. Києва, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей.


В ході круглого столу обговорено сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку активного та екологічного туризму у межах регіону з використанням європейської туристичної практики, перспективи налагодження співпраці між учасниками заходу. Представники національних природних парків регіону «Дермансько-Острозький» і «Припʼять-Стохід» представили особливості розвитку та перспективи туризму і рекреації на своїх територіях. Співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» також взяли участь в даному заході.

В рамках круглого столу було прийнято проект резолюції, де зафіксовано основні завдання для розвитку екологічного туризму та рекреації в регіоні.